MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Belgie - Walloon Region - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Belgie - Walloon Region

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Magisterské studium Architektura v Belgie - Walloon Region - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie - Walloon Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Walloon Region zde!

1 Výsledky v Architektura, Walloon Region Filter

Master en architecture

University of Mons
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Belgie Mons

L'architecture se situe aux croisements de différentes disciplines comme les arts et les techniques de construction, les sciences humaines et les sciences exactes.