MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Belgie - Mons - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Belgie - Mons

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Magisterské studium Architektura v Belgie - Mons - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie - Mons Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Mons zde!

1 Výsledky v Architektura, Mons Filter

Master en architecture

University of Mons
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Belgie Mons

L'architecture se situe aux croisements de différentes disciplines comme les arts et les techniques de construction, les sciences humaines et les sciences exactes.