MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Belgie - Flanders - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Belgie - Flanders

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Magisterské studium Architektura v Belgie - Flanders - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie - Flanders Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Flanders zde!

1 Výsledky v Architektura, Flanders Filter

Master of interiérové ​​architektury

Hasselt University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Belgie Hasselt Diepenbeek + 1 více

Fakulta architektury a umění vítá žádosti o inovativní mezinárodní magisterský program v oblasti architektury interiérů se silným zaměřením na adaptivní opětovné využití.