MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Belgie - Hasselt - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Belgie - Hasselt

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Hasselt je město v Belgii. Vysokoškolské vzdělání zde bylo poháněno různými kampusů Hasselt v této oblasti. Nicméně, stále více a více škol se blíží rychle.

Magisterské studium Architektura v Belgie - Hasselt - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie - Hasselt Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Hasselt zde!

1 Výsledky v Architektura, Hasselt Filter

Master of interiérové ​​architektury

Hasselt University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Belgie Hasselt Diepenbeek + 1 více

Fakulta architektury a umění vítá žádosti o inovativní mezinárodní magisterský program v oblasti architektury interiérů se silným zaměřením na adaptivní opětovné využití.