MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Belgie - Diepenbeek - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Belgie - Diepenbeek

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Diepenbeek je domovem pro některé z nejlepších institucemi vyššího vzdělávání v Belgii. Hasselt University, která se rychle rozvíjí, naleznete zde. Jiné pozoruhodné vysoké školy se mohou pochlubit také být spojován s tímto městem.

Magisterské studium Architektura v Belgie - Diepenbeek - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie - Diepenbeek Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Diepenbeek zde!

1 Výsledky v Architektura, Diepenbeek Filter

Master of interiérové ​​architektury

Hasselt University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Belgie Hasselt Diepenbeek + 1 více

Fakulta architektury a umění vítá žádosti o inovativní mezinárodní magisterský program v oblasti architektury interiérů se silným zaměřením na adaptivní opětovné využití.