Filter
Magisterské studium
Belgie Brussels Brussels Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Belgie - Brussels - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Belgie - Brussels

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Pro ty, kteří chtějí zlepšit své vzdělání, Brusel nabízí široký výběr o tom, kde studovat. Nejlepší univerzity jako Vrije Universitet Bruselu a Université Libre de Bruxelles jsou založeny zde.

Magisterské studium Architektura v Belgie - Brussels - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie - Brussels Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Brussels zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Brussels

Isuru

Školení je organizováno modulárním způsobem a podle přístupu založeného na kompetencích. Student prochází různými vyučovacími jednotkami, které tvoří výcvik podle rytmu, ... [+]

Školení

Školení je organizováno modulárním způsobem a podle přístupu založeného na kompetencích. Student prochází různými vyučovacími jednotkami, které tvoří výcvik podle rytmu, který mu vyhovuje, až do integrovaného testu, ve kterém musí prostřednictvím syntézy prokázat průřezové zvládnutí dovedností, které získal.

Otázka "Jak budou zde lidé zítra, zítra? Je to trůn výcviku. Toto je účel kurzu městského plánování, ve kterém je student schopen formulovat svou reakci ve formě kreativní syntézy v přístupu, který je podobný tomu, který provede ve své odborné praxi.

V průběhu projektu gravitaci kurzů týkajících se věd, technik, prostředků a metod, na které se plánovač vztahuje, a těch, které se vztahují k základům, které tvoří jeho činnost.... [-]

Belgie Saint-Gilles
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině