Filter
Magisterské studium
Ázerbájdžán Baku Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Ázerbájdžán - Baku - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Ázerbájdžán - Baku

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Ázerbájdžán, oficiálně Ázerbájdžánská republika je největší zemí v oblasti Kavkazu se nachází na křižovatce západní Asii a východní Evropě

Být hlavním městě Ázerbájdžánu Baku hostí několik, vyšších odborných škol, odborných a vysokých škol. Mnoho vzdělávací centra byly přichází přesto, starší instituce, jako například Státní univerzita v Baku ještě největší studentskou populaci.

Magisterské studium Architektura v Ázerbájdžán - Baku - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Ázerbájdžán - Baku Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ázerbájdžán - Baku zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Architektura, Baku

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Specialisté jsou školeni v každém oboru na bakalářských, magisterských a doktorských stupňů. Absolventi fakulty může dělat svou aktivitu ve architektonické, urbanistické, ... [+]

Fakulta architektury

Fakulta architektury byla založena před 90 lety. Zpočátku existoval jako oddělení architektury v Fakulty výstavbě ve státní akademii Oil. Jako výsledek oddělení katedry architektury Stavební fakulty z vznikla Fakulta architektury v roce 1968. Hlavním cílem vědeckých a experimentální činnosti v architektuře a designu specialit je zaměřen na získání plánovacího procesu. Specialisté jsou školeni v každém oboru na bakalářských, magisterských a doktorských stupňů. Absolventi fakulty může dělat svou aktivitu ve architektonické, urbanistické, environmentální design, restaurování památek, designu atd.

Informace o fakultě ... [-]

Ázerbájdžán Baku
Září 2019
Ruština,ázerbájdžánský
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině