MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Western Australia - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Austrálie - Western Australia

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Western Australia - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Austrálie - Western Australia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Western Australia zde!

1 Výsledky v Architektura, Western Australia Filter

Master of Architecture (Design)

The University of Western Australia
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Crawley + 1 více

Master of Architecture (Design) je program nezávislého, supervizovaného výzkumu vedoucího k prezentaci výstavy architektonického designu ekvivalentní v rámci schematického návrhu budovy s významným kulturním významem.