MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Victoria - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Austrálie - Victoria

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Victoria - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Austrálie - Victoria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Victoria zde!

2 Výsledky v Architektura, Victoria Filter

Magistr krajinné architektury

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne

Staňte se lídrem a inovátorem v praxi krajinné architektury s tímto oceněným kurzem.

Magistr architektury

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne

Se silným zaměřením na myšlenky řízený průzkum design venture, RMIT Master of Architecture vám pomůže rozvíjet sofistikované pochopení architektury, a zároveň vám poskytne různorodý soubor pokročilých dovedností a zkušenosti učení.