Filter
Magisterské studium
Austrálie Victoria Victoria Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Victoria - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Austrálie - Victoria

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Victoria - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Austrálie - Victoria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Victoria zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Victoria

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Staňte se lídrem a inovátorem v praxi krajinné architektury s tímto oceněným kurzem. ... [+]

Přehled

Krajinná architektura je designová disciplína, která pracuje v celé řadě kreativních nápadů, živých systémů, fyzických materiálů a budoucích možností. Jedná se o představení, zkoumání a navrhování lepších způsobů života v komplexním a rychle se měnícím světě.

RMIT nabízí vynikající odborné vzdělání, program Master of Landscape Architecture je akreditován australským institutem krajinných architektů (AILA). Program je uznáván jako nástroj světové úrovně pro podporu znalostí o designu, kritického myšlení a advokacie v oblasti designu prostřednictvím inovativního výuky a výzkumu.

Master of Landscape Architecture společnosti RMIT vás vybere, abyste se stali vedoucím a inovačním partnerem v oblasti krajinné architektonické praxe.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Se silným zaměřením na myšlenky řízený průzkum design venture, RMIT Master of Architecture vám pomůže rozvíjet sofistikované pochopení architektury, a zároveň vám poskytn ... [+]

Přehled

Společnost RMIT Architecture má mezinárodní reputaci pro špičkovou úroveň designu a vede cestu jak v Austrálii, tak v zahraničí tím, že produkuje absolventy, kteří jsou inovacemi v oblasti designu.

Se silným zaměřením na myšlenky řízený průzkum design venture, RMIT Master of Architecture vám pomůže rozvíjet sofistikované pochopení architektury, a zároveň vám poskytne různorodý soubor pokročilých dovedností a zkušenosti učení.

Budete nadále rozvíjet základní dovednosti architektonického designu, který se naučí v pokročilé míře. Zvýšíte své chápání architektury a výzkumu založeného na designu, získáte rozmanité dovednosti, získáte širokou škálu učebních zkušeností a získáte kritické povědomí o své vlastní práci.... [-]

Austrálie Melbourne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině