MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Queensland - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Austrálie - Queensland

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Queensland - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Austrálie - Queensland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Queensland zde!

3 Výsledky v Architektura, Queensland Filter

Magistr udržitelného prostředí a plánování (profesionální)

Bond University
Kampus Denní studium 92 týdny Leden 2020 Austrálie Robina

Master of udržitelné prostředí a programu Planning (Professional) se zaměřuje na environmentální management, stejně jako urbanismu a plánování.

Magistr udržitelných prostředí a plánování

Bond University
Kampus Denní studium 72 týdny Leden 2020 Austrálie Robina

Tento program poskytuje dvě specializace: Environmental Management nebo městský design a plánování.

Magistr architektury

Bond University
Kampus Denní studium 72 týdny Leden 2020 Austrálie Robina

Master of architektury na Abedian School of Architecture je určena k rozvoji vznikající architektonické profesionál být nebojácný v jejich designu schopnosti, stejně jako mají důvěru změnit svět a stanovišť budoucnosti prostřednictvím svých tvůrčích návrhářské schopnosti, nápadité vize , strategické myšlení a technické způsobilosti.