Filter
Magisterské studium
Austrálie Western Australia Crawley Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Crawley - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Austrálie - Crawley

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Magisterské studium Architektura v Austrálie - Crawley - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Austrálie - Crawley Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Crawley zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Crawley

The University of Western Australia

Master of Architecture (Design) je program nezávislého, supervizovaného výzkumu vedoucího k prezentaci výstavy architektonického designu ekvivalentní v rámci schematickéh ... [+]

Master of Architecture (Design) je program nezávislého, supervizovaného výzkumu vedoucího k prezentaci výstavy architektonického designu ekvivalentní v rámci schematického návrhu budovy s významným kulturním významem.

Studenti tohoto kurzu absolvují program nezávislého, supervizovaného výzkumu. Hodnocení je na základě výkladu jejich práce.

Počáteční data

Po dohodě se svými nadřízenými mohou studenti začít kdykoliv během celého roku, s výjimkou prosince

Týdenní čas kontaktu

Předpokládá se, že studenti na plný úvazek budou během celého roku věnovat nejméně 30 hodin týdně svého výzkumu. Očekává se, že studenti na částečný úvazek budou po celý rok věnovat nejméně 15 hodin týdně svého výzkumu.Požadavky na přijetíKvalifikace odpovídající bakalářské architektuře s nejméně vyznamenáním vyšší třídy druhé a dostatečnou architektonickou zkušeností s architekturou, aby uspokojila škola architektury, krajinné a výtvarné umění a vysokoškolské vzdělávací škola, že žadatel má dostatečné odborné znalosti k dokončení předmětuAngličtina kompetence... [-]
Austrálie Crawley
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině