MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura Švýcarsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Magisterské studium Architektura Švýcarsko. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Švýcarsko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Architektura, Švýcarsko Filter

Master of Science v architektuře

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
Italština
Angličtina
Kampus

Master of Science v architektuře nabízí příležitost získat nejpokročilejší teoretické znalosti a operativní dovednosti pro praxi současného architektonického designu. Architek ...

Čtěte více

Mistr v historii a teorii umění a architektury

USI Università della Svizzera italiana
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
31 May 2020
Angličtina
Italština
Kampus

Mistr v historii a teorii umění a architektury (MSTAA) zahrnuje studium dějin architektury a dějin umění. Je to úplný Mistr s cílem zvrátit rostoucí marginalizaci studia dějin ...

Čtěte více