MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Švédsko - Karlskrona - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Švédsko - Karlskrona

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Karlskrona Město je doma k námořní základně Švédska. Nachází se v Blekinge kraj. Karlskrona má přes 30.000 obyvatel. To je doma k Blekinge Institute of Technology.

Magisterské studium Architektura v Švédsko - Karlskrona - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Švédsko - Karlskrona Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švédsko - Karlskrona zde!

1 Výsledky v Architektura, Karlskrona Filter

Magisterský program v územním plánování (60 kreditů)

Blekinge Institute of Technology
Magistr
31 Srp 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Získejte hluboké porozumění územnímu plánování a multidisciplinárním projektům. Porozumět a plánovat budoucí dopady územního plánování na člověka a životní prostředí. ...

Čtěte více