MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura interiérů v Spojené státy americké - District of Columbia - Zde naleznete magisterské studium Architektura interiérů v Spojené státy americké - District of Columbia

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Studium interiérové ​​architektury je zaměřeno na tvorbu návrhů interiérů různých staveb. Designy mohou být originální pro nové konstrukce, postavené tak, aby doplňovaly stávající návrhy, nebo mohou využívat současnou technologii k nahrazení starého interiéru něčím zcela jedinečným.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Architektura interiérů v Spojené státy americké - District of Columbia - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura interiérů v Spojené státy americké - District of Columbia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - District of Columbia zde!

1 Výsledky v Architektura interiérů, District of Columbia Filter

Magistr výtvarných umění v interiérové ​​architektuře

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Washington

Jediný program v hlavním městě, který je akreditován Radou pro akreditaci interiérového designu, MFA v interiérové ​​architektuře dává studentům přístup k městským zdrojům, špičkovým architektonickým a interiérovým firmám v DC a studijnímu učebnímu plánu, který vytváří inovativní design myslitelé.