MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura interiérů v Itálie - Turin - Zde naleznete magisterské studium Architektura interiérů v Itálie - Turin

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studium interiérové ​​architektury je založeno na strukturálních změnách provedených do interiéru budovy. Architekti interiérů vytvářejí a přizpůsobují návrhy tak, aby vyhovovaly potřebám určité funkce, praktického účelu nebo estetické preference.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Turín je jedním z obchodních měst v Itálii. Univerzity v tomto městě se snaží poskytovat kvalitní vzdělání v Itálii. Toto místo je centrem horní zářez mezinárodních škol jako univerzitě v Turíně, které se věnují formování dobrou kariéru pro studenty.

Magisterské studium Architektura interiérů v Itálie - Turin - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura interiérů v Itálie - Turin Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Turin zde!

1 Výsledky v Architektura interiérů, Turin Filter

Magistr v bytové architektury

IAAD + Écoles de Condé
Kampus Denní studium Březen 2020 Itálie Turin

Mistr zkoumá prostor určený jak jeho estetické a funkční aspekty, a ty, méně zřejmé, způsob použití a symbolické