MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura interiérů v Estonsko - Tallinn - Zde naleznete magisterské studium Architektura interiérů v Estonsko - Tallinn

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Architektura interiérů se týká úprav provedených uvnitř prostoru. Úzce souvisí s designem interiérů tím, že se zabývá estetikou, ale má vyšší míru zapojení se změnami, které mění skutečnou strukturu budovy.

 

Estonsko je mimo jiné známý pro své lesy (které tvoří téměř polovinu území), a za to, že jedinou zemí v Evropě s téměř úplné pokrytí 4G sítě. Estonsko poskytuje na vysoké úrovni a mezinárodně uznávané vzdělání, a mnoho univerzit v zemi studijních programů nabízí v angličtině.

Tallinn je hlavní město Estonska a největší v zemi. Má více než 400 tisíc obyvatel. Tallinn Město má dvě hlavní univerzity a více než 5 drobných instituce vyššího vzdělání a vědy.

Magisterské studium Architektura interiérů v Estonsko - Tallinn - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura interiérů v Estonsko - Tallinn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Estonsko - Tallinn zde!

1 Výsledky v Architektura interiérů, Tallinn Filter

Magistr vnitřní architektury

Estonian Academy of Arts
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Estonsko Tallinn

Vzděláváme budoucí interiérové ​​architekty. Program poskytuje dovednosti kriticky analyzovat, rozvíjet a experimentovat s různými aspekty tvorby prostorového prostředí a pomáhá rozvíjet osobní, kreativní přístup.