MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura interiérů v Africe - Zde naleznete magisterské studium Architektura interiérů v Africe

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Architektura interiérů se týká úprav provedených uvnitř prostoru. Úzce souvisí s designem interiérů tím, že se zabývá estetikou, ale má vyšší míru zapojení se změnami, které mění skutečnou strukturu budovy.

 

Může někdo jiný region může odpovídat rozmanitost a rozměr Africe? S imitable historii, krajinu a kulturní příspěvků, téměř žádné regiony nabízejí studium v ​​zahraničí setkat, že je náročnější a více uspokojující, pokud jde o studium.

Magisterské studium Architektura interiérů v Africe - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura interiérů v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

1 Výsledky v Architektura interiérů, Africe Filter

Master Interior Architecture

Université Centrale
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Tunisko Tunis

Design interiéru, hlavní disciplína designu pokrývá interiéru soukromých a veřejných prostranství. V brázdě architektem, návrhář interiérů je důstojník vyškoleni v oblasti projektového řízení a organizaci pracovních týmů, respektuje i zákony a normy za zpoždění a náklady. Tvůrce objektů a prostorů designéra, jeho role jako hlavní dodavatel garantuje vysvěcení jeho výtvory.