Filter
Magisterské studium
Španělsko Barcelona Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura interiérů v Španělsko - Barcelona - Zde naleznete magisterské studium Architektura interiérů v Španělsko - Barcelona

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura interiérů se týká úprav provedených uvnitř prostoru. Úzce souvisí s designem interiérů tím, že se zabývá estetikou, ale má vyšší míru zapojení se změnami, které mění skutečnou strukturu budovy.

 

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Být druhé největší město ve Španělsku, Barcelona je hlavním městem Katalánska provincie. To má více než 4 miliony obyvatel. Je to živé město, které hostí tisíce turistů ročně. To je doma k univerzitě v Barceloně mezi ostatními.

Magisterské studium Architektura interiérů v Španělsko - Barcelona - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura interiérů v Španělsko - Barcelona Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Barcelona zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura interiérů, Barcelona

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

V Barceloně nabízí IAAC mezinárodní magisterský program v moderní architektuře (MAA). Projekt MAA je zaměřen na architekty, inženýry a designéry z celého světa, kteří si ... [+]

Úvod

V Barceloně nabízí IAAC mezinárodní magisterský program v moderní architektuře (MAA). Projekt MAA je zaměřen na architekty, inženýry a designéry z celého světa, kteří si dychtivě představují budoucnost našich měst a společností a zavázali se jej budovat v současnosti.

Jako první Mistr v moderní architektuře ve světě dosáhl MAA IAAC již 19. ročník. Během této doby získal IAAC více než 1000 studentů z více než 70 zemí a stal se tak výjimečně mezinárodním a multikulturním místem .

Ve verzi 9 měsíců (MAA01) nebo 18 měsíců (MAA02) je magisterský studijní program akreditován Universidad Politècnica de Catalunya (UPC) se 75 ECTS a 130 ECTS . MAA je řízen architektem a výzkumníkem Areti Markopoulou.... [-]

Španělsko Barcelona
Září 2019
Angličtina
Denní studium
9 - 18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině