MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektonická analýza - Zde naleznete magisterské studium Architektonická analýza

Získání magisterského titulu je skvělá volba pro jednotlivce, kteří hledají další studium po dokončení bakalářského programu nebo pro profesionály hledající kariérovou změnu. Existuje mnoho programů na plný a částečný úvazek, které mohou připravit cestu k vysokým platbám.

Co je Master v architektonické analýze? Tento typ stupně připravuje jednotlivce, aby vstoupili do pracovního světa jako kompetentní architekti. Zaměřuje se na smysluplné inženýrské disciplíny potřebné k vytvoření vizuálně příjemné a přesto základně zdravé struktury. Studenti se zaměří na designové a matematické principy, aby pochopili všechny fáze procesu výstavby. Mohli by se naučit navrhnout obytné domy, komerční mrakodrapy a průmyslová zařízení.

Jedinci, kteří dokončí magisterské studium architektonické analýzy, rozvíjejí silné kritické myšlení a dovednosti pro řešení problémů.Naučí se strategicky aplikovat základní inženýrské principy tak, aby splňovaly očekávání klientů, což může být velmi užitečné pro budoucí kariéru. Mohou se také naučit, jak být účinnými vůdci schopnými delegovat úkoly a motivovat členy týmu.

Náklady na magisterský titul se liší podle instituce. Náklady také závisí na délce programu; Většina programů obvykle trvá jeden až tři roky. Potenciální studenti se mohou obrátit na administrativní úřad institucí, které mají zájem, aby se dozvěděli více.

Existuje mnoho příležitostí k dispozici absolventům Master 's v architektonické Analytics. Většina zaměstnanců vstupuje do projektů nejmodernějších budov pro klienty, včetně udržitelných budov využívajících zelené technologie. Existují pozice v oblasti stavebnictví, výroby, vládních a konzultačních sektorů. Úkoly zahrnují řízení projektů, auditování budov a vývoj kódu a předpisů.

Instituce na celém světě nabízejí tento typ titulu. Studenti si mohou vybrat kurzy online nebo v areálu v závislosti na svých profesních cílech a preferencích. Chcete-li začít, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

1 Výsledky v Architektonická analýza Filter

Master inženýrské vedení ve vysoce výkonných budovách

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magistr
Úno 2021
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Master of Engineering Leadership (MEL) ve vysoce výkonných budovách je určen pro inženýry a architekty, kteří chtějí změnit v sektoru stavebnictví.

Čtěte více