MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektonická analýza v Severní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Architektonická analýza v Severní Amerika

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Magisterské studium Architektonická analýza v Severní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Architektonická analýza v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Architektonická analýza, Severní Amerika Filter

Master inženýrské vedení ve vysoce výkonných budovách

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Magistr
Úno 2021
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Master of Engineering Leadership (MEL) ve vysoce výkonných budovách je určen pro inženýry a architekty, kteří chtějí změnit v sektoru stavebnictví.

Čtěte více