MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektonická analýza v Kanada - British Columbia - Zde naleznete magisterské studium Architektonická analýza v Kanada - British Columbia

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Magisterské studium Architektonická analýza v Kanada - British Columbia - Veškeré informace o magisterském studiu Architektonická analýza v Kanada - British Columbia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - British Columbia zde!

1 Výsledky v Architektonická analýza, British Columbia Filter

Master inženýrské vedení ve vysoce výkonných budovách

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 12 měsíce Leden 2020 Kanada Vancouver

Master of Engineering Leadership (MEL) ve vysoce výkonných budovách je určen pro inženýry a architekty, kteří chtějí změnit v sektoru stavebnictví.