MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektonická analýza v Kanada - Vancouver - Zde naleznete magisterské studium Architektonická analýza v Kanada - Vancouver

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Britská Kolumbie je domovem stovek vyšších vzdělávacích institucí, kde se studenti z Kanady a po celém světě se mohou připojit buď k dosažení diplomu nebo titulu certifikáty. Soukromé kariéra vysoké školy a ústavy jsou také používány nabízejí vyšší vzdělávací služby pro občany v této oblasti v dnešní době.

Magisterské studium Architektonická analýza v Kanada - Vancouver - Veškeré informace o magisterském studiu Architektonická analýza v Kanada - Vancouver Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Vancouver zde!

1 Výsledky v Architektonická analýza, Vancouver Filter

Master inženýrské vedení ve vysoce výkonných budovách

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 12 měsíce Leden 2020 Kanada Vancouver

Master of Engineering Leadership (MEL) ve vysoce výkonných budovách je určen pro inženýry a architekty, kteří chtějí změnit v sektoru stavebnictví.