Dálkové magisterské studium Architecture v Spojené státy americké - Dálkové magisterské studium Architecture v Spojené státy americké hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Architecture v Spojené státy americké - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Architecture v Spojené státy americké

Architecture

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Studenti, kteří mají zájem o aplikovanou matematiku, se mohou rozhodnout pro studium architektury. Mnoho tříd učí jednotlivce, jak navrhnout nákladově efektivní, vizuálně oko-chytá a strukturálně proveditelné domy a budovy tím, že zdůrazní technické principy a techniky řešení problémů.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Dálkové magisterské studium Architecture v Spojené státy americké - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Architecture v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Architecture Spojené státy americké distance země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Dálkové místo.

Search for similar programs here