MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Aplikované vědy v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Aplikované vědy v Spojené státy americké

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované magisterské studium Aplikované vědy v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Aplikované vědy v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované vědy, Spojené státy americké Filter

Mistr přírodních a aplikovaných věd

Missouri State University
Spojené státy americké, Springfield
Manažerské kurzy
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Campus forma

Program MNAS je jediný svého druhu v jihozápadní Missouri regionu. Tento jedinečný program nabízí širokou škálu možností pro výběr dvě oblasti studia ve více odděleních nebo š ...

Čtěte více