Najděte nejlepší Kombinované Aplikovaná etika Evropa

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Aplikovaná etika je studium problematiky ve veřejném i soukromém životě týkajících se etických interakcí. Existuje mnoho zaměřené obory v rámci aplikované etiky, jako jsou podnikatels… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Aplikovaná etika je studium problematiky ve veřejném i soukromém životě týkajících se etických interakcí. Existuje mnoho zaměřené obory v rámci aplikované etiky, jako jsou podnikatelské etiky, biomedicínské etiky a mezinárodních etiky.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Kombinované Aplikovaná etika Evropa. Získejte všechny informace o Kombinované Aplikovaná etika a obraťte se na školu přímo Evropa!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
Jaume I University (Universitat Jaume I)
Castellón de la Plana, Spain

MA v oboru etiky a demokracii seznamuje studenty s interdisciplinární vzdělávání a školení v oblasti etiky a politické filosofie.

MA v oboru etiky a demokracii seznamuje studenty s interdisciplinární vzdělávání a školení v oblasti etiky a politické filosofie. -
Manažerské kurzy
Online & Campus forma
Denní studium
Kombinované
španělština
Září 2020
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma