Najděte nejlepší Kombinované Aplikovaná etika Španělsko zde

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.Mistr aplikované etiky se zaměřuje na interakci mezi morální a aktuální, a to prostřednictvím každodenních problémů. Stupeň zahrnuje základní principy etiky a jak dopady na nových p… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Mistr aplikované etiky se zaměřuje na interakci mezi morální a aktuální, a to prostřednictvím každodenních problémů. Stupeň zahrnuje základní principy etiky a jak dopady na nových právních předpisů a politik.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Nejlepší Kombinované Aplikovaná etika v Španělsko. Získejte všechny informace o Kombinované Aplikovaná etika a kontaktujte školu v Španělsko!

Méně
Jaume I University (Universitat Jaume I)
Castellón de la Plana , Spain

MA v oboru etiky a demokracii seznamuje studenty s interdisciplinární vzdělávání a školení v oblasti etiky a politické filosofie.

MA v oboru etiky a demokracii seznamuje studenty s interdisciplinární vzdělávání a školení v oblasti etiky a politické filosofie. -
Manažerské kurzy
Online & Campus forma
Denní studium
Kombinované
španělština
Září 2020
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma