MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované Anglická literatura Spojené království zde

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Nejlepší Kombinované Anglická literatura v Spojené království. Získejte všechny informace o Kombinované Anglická literatura a kontaktujte školu v Spojené království!

2 Výsledky v Anglická literatura, Spojené království Filter

MLitt v Shakespeare a renesanční literární kultura

University of St Andrews
Manažerské kurzy
27 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

MLitt v Shakespeare a renesanční literární kultura nabízí studentům možnost studovat jedno z nejvíce vzrušujících a formativních období v evropských dějinách, zaměřených na kl ...

Čtěte více

MLitt v romantických a viktoriánských studiích

University of St Andrews
Manažerské kurzy
27 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

MLitt v romantických a viktoriánských studiích zvyšuje znalosti studentů a přemýšlí o romantismu a viktoriánské literatuře prostřednictvím studia literární kultury z let 1790 ...

Čtěte více