MASTERSTUDIES

Magisterské studium La Massana. Více informací a kontakty na magisterské studium v La Massana.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Andorra může být ideálním místem pro studium v ​​zahraničí. Nachází se mezi Francií a Španělskem, existují i ​​společných vzdělávacích programů mezi jednotlivými zeměmi. Katalánština, španělština, portugalština, francouzština a také, aby to skvělé místo pro jazykové studenty.

Magisterské studium La Massana. Informace o magisterském studiu La Massana. Ušetřete čas a kontaktujte školu La Massana přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v řízení digitálního podnikání

La Salle Open University
Magistr
Úno 2021
Spanish (Spain)
Kampus

V nové éře digitální ekonomiky se obchodní modely vyvinuly a společnosti musí být stále více konkurenceschopné přijímáním nových strategií založených na elektronickém podnikán ...

Čtěte více