MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Akvakultura a rybolov Norsko zde!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Absolventi MSc v oblasti akvakultury a rybolovu budou mít příležitost zúčastnit se rozvojové projekty po celém světě v odvětvích, přímo souvisí s akvakultury. Kariérní příležitosti MSc v oboru rybolovu a akvakultury zahrnuje výrobu léčivých přípravků a očkovacích látek, krmiv pro ryby.

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

Akvakultura a rybolov v Norsko. Získejte všechny informace o Akvakultura a rybolov a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Akvakultura a rybolov, Norsko Filter

MSc v akvakultuře

Norwegian University of Life Sciences NMBU
MSc
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme kurzy chovu ryb, výživu ryb a plánování a projektování akvakulturních rostlin a získáte znalosti a znalosti o tom, jak tyto složky / faktory ovlivňují efektivitu výro ...

Čtěte více

Master in Vodní potravinářská výroba - Bezpečnost a kvalita (AQFood)

Norwegian University of Life Sciences NMBU
Magistr
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Společnost AQFood se zaměřuje na výrobu vodních potravin v celém výrobním a potravinářském řetězci a propojuje primární produkci včetně akvakultury a volně žijících úlovků se ...

Čtěte více