MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Akvakultura a rybolov Španělsko zde!

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

MSc v oboru rybolovu a akvakultury připravuje těžit z globálního rozšíření akvakultury. S MSc v akvakultuře, a rybáři, můžete přispět ke zlepšení stávajících výrobních systémů a vývoj nových druhů hospodářských zvířat.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Akvakultura a rybolov v Španělsko. Získejte všechny informace o Akvakultura a rybolov a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Akvakultura a rybolov, Španělsko Filter

Mistr v akvakultuře

Universidade da Coruña
Magistr
<
Denní studium
<
3 semestry
španělština
Kampus

Tento mistr je určen pro studenty s pokročilou, specifické a multidisciplinární odborné přípravy zaměřené na akademické, výzkumník a profesionalizaci akvakulturu. ...

Čtěte více

Magisterský titul v udržitelném řízení rybolovných zdrojů

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: magisterský titul v oblasti udržitelného řízení rybolovných zdrojů. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Čtěte více