$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Aktuárské vědy (pojistně-matematické) Tartu

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.Master of Science v oboru pojistně matematických věd poskytne matematické a finanční nástroje k řešení problémů, kter… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Master of Science v oboru pojistně matematických věd poskytne matematické a finanční nástroje k řešení problémů, které zahrnují určitý stupeň rizika. Je určen pro ty, kteří chtějí být součástí oblasti rostoucího významu, který je povinen rozhodovat riziko v obchodních a finančních procesů.

Estonsko je demokratická parlamentní republika rozdělena do patnácti krajů, s jeho hlavním a největším městem prozatím Tallinnu. Estonsko má 12 veřejnosti a 8 soukromé vysoké školy. Nejstarší univerzita v zemi je University of Tartu, založená v roce 1632.

Tartu je domovem nejstarší univerzity v Estonsku - University of Tartu. Město je druhé největší s populací více než 100.000 obyvatel. Tartu je domovem jiných univerzit a vysokých škol.

Aktuárské vědy (pojistně-matematické) Tartu. Získejte všechny informace o mistra v Aktuárské vědy (pojistně-matematické) a obraťte se na školu v Tartu přímo!

Méně
Další informace o studiu v Estonsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Tartu
Tartu, Estonsko

Dvouletý magisterský program připravuje specialisty pro finanční sektor, bankovnictví a pojišťovnictví.

Dvouletý magisterský program připravuje specialisty pro finanční sektor, bankovnictví a pojišťovnictví. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
29 Srp 2022
Kampus