MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Aktuárské vědy (pojistně-matematické) v Asie tady!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Pojistně matematické vědy program učí studenty dovednosti potřebné pro analýzu rizik v pojišťovnictví. Tyto programy mají obvykle většinu tříd v pokročilých matematických tématech, spolu s poskytováním studentům vzdělání v oboru statistiky, pojištění, ekonomiky a analýzy rizik.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Aktuárské vědy (pojistně-matematické) v Asie. Získejte všechny informace o Aktuárské vědy (pojistně-matematické) a obraťte se na školu přímo v Asie!

1 Výsledky v Aktuárské vědy (pojistně-matematické), Asie Filter

Magistr v pojistné matematice (as) a výpočetní finance (cf)

Institute Of Business Management
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Studijní program MS (AS & FC) se přizpůsobuje těm kandidátům, kteří prokázali vysokou akademickou výkonnost v programech na úrovni BS v oblasti poistní matematiky, ekonomi ...

Čtěte více