MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Aktuárské vědy (pojistně-matematické) v Afrika tady!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Master of Science v oboru pojistně matematických věd poskytne matematické a finanční nástroje k řešení problémů, které zahrnují určitý stupeň rizika. Je určen pro ty, kteří chtějí být součástí oblasti rostoucího významu, který je povinen rozhodovat riziko v obchodních a finančních procesů.

Může někdo jiný region může odpovídat rozmanitost a rozměr Africe? S imitable historii, krajinu a kulturní příspěvků, téměř žádné regiony nabízejí studium v ​​zahraničí setkat, že je náročnější a více uspokojující, pokud jde o studium.

Aktuárské vědy (pojistně-matematické) v Afrika. Získejte všechny informace o Aktuárské vědy (pojistně-matematické) a obraťte se na školu přímo v Afrika!

1 Výsledky v Aktuárské vědy (pojistně-matematické), Afrika Filter

Mistr en Sciences et Actuarielles financières et du Ingénierie nemorální

Université Internationale de Rabat (UIR)
Manažerské kurzy
Srp 2020
<
Denní studium
Kampus

Le mistr SAFIR s'adresse des etudiants de formace Scientifique (mathématiques, Probabilites, Statistiques). Le mistr en fait Actuariat l'OBJET d'un et d'une pa ...

Čtěte více