MASTERSTUDIES

Akcie a podíly Madrid

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Akcie a podíly Madrid. Získejte všechny informace o mistra v Akcie a podíly a obraťte se na školu v Madrid přímo!

2 Výsledky v Akcie a podíly, Madrid Filter

Master Of Finance and Financial Markets-Online

EUDE, Escuela Europea de Dirección y Empresa
Magistr
španělština
Online forma

Master in Finance and Financial Markets poskytuje základní znalosti, aby student mohl rozvíjet svou profesní kariéru ve finančních institucích, jakož i provádět osobní investi ...

Čtěte více

Master na burze cenných papírů a finančních trzích

EAE Business School
Manažerské kurzy
<
Denní studium
<
12 měsíce
španělština
Kampus

Mistr na burze cenných papírů a finančních trzích je určen pro přípravu finančních manažerů, kteří vědí, jak se vyrovnat s ekonomickými změnami, s potřebnou solventností a oče ...

Čtěte více