MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Akademické psaní a rétorika v Spojené království - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Akademické psaní a rétorika v Spojené království

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Studie kompozice se zaměřují na psaní na vysoké škole. Zahrnuje také výzkum a výuku. Většina kurzů zahrnuje intenzivní výuku na nonfictional, expository text. Učební plán se liší v závislosti na univerzitě. Důraz je obvykle kladen na různé fáze procesu psaní.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované magisterské studium Akademické psaní a rétorika v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Akademické psaní a rétorika v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Akademické psaní a rétorika, Spojené království Filter

MLitt v kreativním psaní

University of St Andrews
Spojené království, Svatý Andrews
Manažerské kurzy
14 Sep 2020
<
Denní studium
15 Apr 2020
Angličtina
Campus forma

MLitt v tvůrčím psaní rozvíjí původní dílo a zároveň poskytuje kritické a kreativní studium buď poezie, nebo prózy. MLitt nabízí technicky orientovanou výuku současných autorů ...

Čtěte více

Master in Creative Writing (MLitt)

University of Stirling
Spojené království, Stirling
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
12 měsíce
Angličtina
Campus forma

Na tomto magisterském kurzu se naučíte vytvářet jemné, odstupňované psaní a dílo práce v básnickém, fiktivním nebo tvůrčím non-fiction.

Čtěte více