MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Akademické psaní a rétorika v Španělsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Akademické psaní a rétorika v Španělsko

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Studie kompozice se zaměřují na různé formy psaní, stupně psaní a různé formy písemného produktu (závěr, teze, citace atd.). Studie o složení jsou obvykle součástí základních studií a mohou být požadovány od studentů nejvyšší úrovně.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované magisterské studium Akademické psaní a rétorika v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Akademické psaní a rétorika v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Akademické psaní a rétorika, Španělsko Filter

Master Narrative

Escuela de Escritores
Španělsko, Španělsko online + 1 Více
Manažerské kurzy
Říjen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
španělština
Campus forma

Mistr Narrative ‚umění a řemesla‘ je první studijní plán vytvořený ve Španělsku tvoří spisovatelé. O dva roky (560 hodin výuky a 300 psaní projektu) se učit a praktikovat uměn ...

Čtěte více