MASTERSTUDIES

Magisterské studium Agronomie Rusko - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Součástí učebních v zemědělských věd poskytuje znalosti v různých oblastech týkajících se zemědělství. Společná témata zahrnují zdraví zvířat, vědu půdy, Plant Science, komodity, rozvoje venkova a zemědělské ekonomiky. Třídy mohou být přijata online nebo v učebně.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Magisterské studium Agronomie Rusko. Veškeré informace o magisterském studiu Agronomie v Rusko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Agronomie, Rusko Filter

Mistr v oblasti nemovitostí ekonomie v oblasti zemědělství a agrárním komplexu

Peoples’ Friendship University of Russia
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
Kampus

Profesionalita v oblasti nemovitostních ekonomiky v zemědělsko-průmyslového komplexu implikuje in-hloubkové studie různých ekonomických, právních a praktických aspektů. ...

Čtěte více

Mistr v agronomie (integrované ochrany rostlin)

Peoples’ Friendship University of Russia
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Kampus

Význam tohoto programu vychází ze skutečnosti, že současné problémy agronomie úzce souvisí s různými faktory ekologické, ekonomické a technologické povahy.

Čtěte více