MASTERSTUDIES

Magisterské studium Agronomie Norsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studenti, kteří chtějí pracovat na zemi a půdu v ​​různých kapacitách chtít vzít tříd v zemědělských věd. Tato oblast zahrnuje širokou škálu témat, jako jsou potraviny a půdních vědách, stejně jako péči o zvířata.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Magisterské studium Agronomie Norsko. Veškeré informace o magisterském studiu Agronomie v Norsko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Agronomie, Norsko Filter

MSc v akvakultuře

Norwegian University of Life Sciences NMBU
MSc
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme kurzy chovu ryb, výživu ryb a plánování a projektování akvakulturních rostlin a získáte znalosti a znalosti o tom, jak tyto složky / faktory ovlivňují efektivitu výro ...

Čtěte více

Master in Vodní potravinářská výroba - Bezpečnost a kvalita (AQFood)

Norwegian University of Life Sciences NMBU
Magistr
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Společnost AQFood se zaměřuje na výrobu vodních potravin v celém výrobním a potravinářském řetězci a propojuje primární produkci včetně akvakultury a volně žijících úlovků se ...

Čtěte více