MASTERSTUDIES

Magisterské studium Agronomie v Španělsko - León - Zde naleznete magisterské studium Agronomie v Španělsko - León

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Součástí učebních v zemědělských věd poskytuje znalosti v různých oblastech týkajících se zemědělství. Společná témata zahrnují zdraví zvířat, vědu půdy, Plant Science, komodity, rozvoje venkova a zemědělské ekonomiky. Třídy mohou být přijata online nebo v učebně.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Magisterské studium Agronomie v Španělsko - León - Veškeré informace o magisterském studiu Agronomie v Španělsko - León Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - León zde!

1 Výsledky v Agronomie, León Filter

Mistr Agronomického inženýrství

Universidad de Leon
Magistr
<
Denní studium
<
3 semestry
španělština
Kampus

Vyškolíme školený personál, aby s úplnými zárukami vykonával regulované povolání zemědělského inženýra na stále složitějším a konkurenceschopnějším trhu práce. ...

Čtěte více