MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa Spojené státy americké - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Administrativa Spojené státy americké. Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké. Kontaktujte školu zde!

42 Výsledky v Administrativa, Spojené státy americké Filter

Mistři veřejné správy

University of Miami College of Arts and Sciences
Kampus Denní studium Kombinované Leden 2020 Spojené státy americké Miami

Program Masters of Public Administration se snaží poskytovat vysokoškolsky vzdělané vzdělání pro současné i budoucí pracovníky ve všech třech oblastech veřejné služby: vládní agentury, neziskové organizace a soukromé dodavatele. Program usiluje o dosažení lokálního, státního a národního významu prostřednictvím současného kurikula, inovačního vzdělávání, vědeckého a aplikovaného výzkumu a služeb pro klíčové zainteresované strany. Tento program je nabízen jak osobně, tak plně online.

Master of Nonprofit Administration

University of San Francisco - School of Management
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 21 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Pokračovat v tradici etického vedení a podnikatelské tvořivosti USF, učit se teoretické a praktické dovednosti potřebné k tomu, aby se stala neziskovým vůdcem v nejstarším postgraduálním studijním programu v oblasti neziskové správy. Získejte 12měsíční specializovaný titul Master of Nonprofit Administration v dynamickém prostředí centra San Franciska.

Magistr veřejné správy

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs
Kampus Denní studium 15 měsíce Srpen 2020 Spojené státy americké Chicago

Titul MPA vám může poskytnout příležitost ovlivnit komunity, ve kterých žijete - města, státy a národy po celém světě. Poptávka po zaměstnání po profesionálech s vedením, finančním řízením, analýzou politiky a dalšími dovednostmi získanými titulem MPA nebyla nikdy silnější.

Master of Archives and Records Administration

San Jose State University - School of Information
Online forma 1 - 7 roky Srpen 2020 Spojené státy americké San Jose

Magisterský studijní program pro správu archivů a záznamů na Školské škole informatiky Státní univerzity v San José připravuje studenty na kariéru v rychle se rozvíjejících oblastech správy záznamů, firemních archivů a správy informací.

Magistr ve vzdělávání dospělých a rozvoj lidských zdrojů

James Madison University
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Harrisonburg + 3 více

Blending teorie dospělého učení, instrukční technologie a rozvoj talentů, magisterský program pro vzdělávání dospělých a rozvoj lidských zdrojů (AHRD) vytváří angažované a inovativní učební prostředí pro studenty, kteří chtějí pomoci zaměstnancům vystupovat v jejich nejlepším postavení.

Magistr veřejných záležitostí

University of Missouri Truman School of Public Affairs
Kampus Denní studium Leden 2020 Spojené státy americké Columbia

Můžete ve světě skutečně změnit. Mistr veřejných záležitostí vám umožňuje řešit zásadní problémy, kterým společnost čelí, pomáhá lidem a slouží vaší komunitě. Profesionálové ve veřejném sektoru - ať už ve vládních nebo neziskových organizacích a nevládních organizacích - hrají zásadní roli při řešení důležitých otázek a ovlivňování životů k lepšímu.

Veřejná správa MPa

Old Dominion University
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Norfolk

Pokud již máte zkušenosti ve veřejném sektoru, program MPA odu poskytují vám možnost zvýšit své odborné znalosti, dovednosti a schopnosti prosazovat své kariéry. Dokonce i když máte málo nebo žádné zkušenosti v těchto oblastech, můžete vytvořit základ pro budoucí úspěch s tímto stupněm ...

Profesionální magistr v řízení lidských zdrojů

Rutgers School of Management and Labor Relations
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť + 1 více

Program Rutgers Online Professional Master v řízení lidských zdrojů (MHRM) je určen pro profesionály v oblasti lidských zdrojů a manažery / supervizory se čtyřletými zkušenostmi, kteří se snaží zdokonalit svou kariéru ve vedoucích pozicích v oblasti personalistiky nebo managementu.

Magistr veřejné správy

Seton Hall University Online
Online forma Kombinované 24 - 36 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Jižní oranžová

Online MPA v oblasti řízení neziskových organizací společnosti Seton Hall University poskytuje základnu ve všech oblastech veřejné správy, která je nutná k tomu, aby sloužila jako efektivní vůdce nebo manažer neziskové nebo vládní organizace.

Magistr ve zdravotnictví - LIU Brooklyn

Long Island University
Kampus Září 2020 Spojené státy americké New York

Správci zdravotní péče pracují v klinickém prostředí, jako je nemocnice, ošetřovatelství nebo lékařská praxe, aby spravovali zařízení nebo menší jednotka v něm. Podle odboru práce práce ministerstva práce Spojených států se očekává, že oblast zdravotnictví se mezi roky 2016 a 2026 zvýší o 20%, a to mnohem rychleji než průměrné zaměstnání.

Magistr veřejné správy

Georgia Southern University
Kampus Denní studium 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké Statesboro

Program Master of Public Administration (MPA) je výbornou volbou pro všechny, kdo mají zájem o kariéru nebo podporu svých znalostí a dovedností v oblasti veřejné správy na místní, státní nebo federální úrovni či neziskové správě.

M.P.A. – Master of Public Administration

Unicaf University (ZM)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Kypr Larnaca Spojené státy americké New York Řecko Athény Rumunsko Bukurešť Spojené království Londýn Egypt Káhira Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadišo Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr online + 28 více

Magistr veřejné správy a politiky

American University Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Washington

Online program Master of Public Administration and Policy (MPAP) v americké magisterské univerzitě kombinuje nejlépe hodnocené, uznávané a akreditované studijní programy MPA a MPP na úrovni VŠ vzdělání v jednom základním, vysoce obchodovatelném pověření.

Master of Health Administration

Queens University of Charlotte Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Charlotte

Queens University of Charlotte online magistr zdravotnictví nabízí aplikovaný učební plán postavený na univerzálních obchodních praktikách a principiálním vedení přeloženém do zdravotnického prostředí.

Master in Management zdravotnických služeb (MPA)

Mercy College
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Dobbs Ferry USA online + 3 více

Pokročte ve vzdělávání a profesních vyhlídkách ve zdravotnictví Manažeři péče o zdraví hrají v dnešním rychle se měnícím zdravotnickém prostředí klíčovou roli.