MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Milwaukee - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Milwaukee

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Milwaukee je největší město ve státě Wisconsin, Spojené státy americké. Město 's populace je 600k s odhadovaným celkem 1,7 milionu v oblasti Milwaukee metropolitní (2009). Milwaukee 's historie lidstva začíná s indiánskými lidí, kteří žili nedaleko soutoku Milwaukee ' s třemi řekami do jezera Michigan po celá staletí.

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Milwaukee - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Milwaukee Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Milwaukee zde!

1 Výsledky v Administrativa, Milwaukee Filter

MISTR VZDĚLÁVÁNÍ VE VZDĚLÁVACÍ SPRÁVĚ

Marquette University College of Education
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Vysoká škola vzdělání a Marquette University se zavázaly k další generaci vedoucích škol. Naše fakulta se věnuje vývoji vynikajících profesionálních agentů změn při hledání so ...

Čtěte více