Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - West Virginia, WV - Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - West Virginia, WV hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - West Virginia, WV - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - West Virginia, WV

Administrativa

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Západní Virginie je stát ve východních Spojených státech primárně známý pro jeho výrobu uhlí a krásné hory a údolí. Mezi krásnými horami leží jedny z nejprestižnějších technických a obchodních škol v zemi.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - West Virginia, WV - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - West Virginia, WV Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - West Virginia, WV zde!

Čtěte více

Mpa Veřejná Správa

West Virginia State University
Campus forma Kombinované September 2018 Spojené státy americké Charleston

Politologie Program na West Virginia State University nabízí Master of Public Administration (MPA), stupeň pro zájemce ve vládě i neziskové zaměstnanosti na národní, státní a místní úrovni. [+]

Politologie Program West Virginia State University nabízí Master of Public Administration (MPA) stupně pro zájemce o vládě a neziskové zaměstnanosti na národní, státní a místní úrovni.

Využití kohorty model s oběma večer a v on-line kurzy, tento MPA je zaměřena speciálně na vytížené profesionály. Potenciální studenti jsou odborníci na veřejné služby, které mají zájem posílení jejich pověření, ty, kteří hledají změnu kariéry, a nedávné absolventy vysokých škol.

[-]