MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - San Antonio - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - San Antonio

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Antonio je město, pojmenované po svatého Antonína Paduánského. Více než 31 vysokoškolskou institucí hostitelské více než 100.000 studentů. Arrieson River Theater, aztécký na řece, Fiesta Noche del Rio a film palác jsou hlavní atrakcí města. "

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - San Antonio - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - San Antonio Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - San Antonio zde!

1 Výsledky v Administrativa, San Antonio Filter

Magistr Vzdělávání Ve Vysoké škole Administrativa

The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development
Magistr
Zář 2021
Angličtina

M.Ed. in Higher Education Administration je určen pro studenty, kteří mají zájem o získání nebo postup v personálních a administrativních pozicích ve vysokoškolských organizac ...

Čtěte více