Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Mexico, NM - Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Mexico, NM hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Mexico, NM - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Mexico, NM

Administrativa

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Nové Mexiko je americký stát nachází v jihozápadní a západní oblasti. Stát je domovem mnoha vysokoškolských zařízení, které zahrnují známé vysoké školy a univerzity. Univerzita / škola sport team tohoto stavu je důvodem tolika sportovních odborníků vycházející z této země.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Mexico, NM - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - New Mexico, NM Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New Mexico, NM zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Administrativa Spojené státy americké New Mexico, NM země. Vyzkoušejte naše kategorie MSc Administrativa místo.

Search for similar programs here