MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New York - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New York

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované studium magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New York - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - New York Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New York zde!

1 Výsledky v Administrativa, New York Filter

MS v řízení lidských zdrojů a organizační efektivnosti

Manhattanville College School of Business
MSc
<
18 měsíce
Angličtina
Kampus

Manhattanville vysoká škola Master of Human Resource Management a organizační efektivita program vlaky studenty, aby se stal úspěšným HR profesionály. Zaměstnanci jsou považov ...

Čtěte více