MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Jersey - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Jersey

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - New Jersey - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - New Jersey Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New Jersey zde!

8 Výsledky v Administrativa, New Jersey Filter

Magistr veřejné správy: Správa non-profit

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Mistr ve veřejné správě: program, Non-Profit management připravuje absolventy pro správu manažerských pozicích ve neziskových organizací a dalších organizací, které regulují nebo financují neziskové organizace.

Magistr veřejné správy: environmentálního managementu

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Master of veřejné správy: Environmental Management připravuje absolventy pro řešících problematiku životního prostředí ve veřejném i soukromém sektoru manažerských pozicích.

Magistr veřejné správy: správa Zdravotnictví

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Master of veřejné správy: Program Health Services Administration připravuje absolventy pro manažerské pozice ve zdravotnických službách organizacích. Dovednosti a znalosti potřebné, aby efektivně vykonávat jako správci zdravotnické služby jsou získány jak ve třídě, tak v terénu.

Master of veřejné správy

Kean University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké New York svaz + 1 více

Master of programu veřejné správy je akreditována Národní asociace škol pro veřejné záležitosti a správa (NASPAA) a je navržen tak, aby připravit absolventy na středních nebo vyšších pozicích úrovni jako veřejné správy.

Magistr veřejné správy

Seton Hall University Online
Online forma Kombinované 24 - 36 měsíce Září 2020 Spojené státy americké Jižní oranžová

Online MPA v oblasti řízení neziskových organizací společnosti Seton Hall University poskytuje základnu ve všech oblastech veřejné správy, která je nutná k tomu, aby sloužila jako efektivní vůdce nebo manažer neziskové nebo vládní organizace.

Magistr práce a zaměstnanosti (MLER)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované Září 2020 Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť + 1 více

Program Mistr pracovních a pracovních vztahů (MLER) produkuje absolventy, kteří jsou zamyšlenými profesionály, informovanými vůdci a / nebo výzkumníky založenými na současné realitě. Absolventi mají kariéru v mnoha typech organizací, od korporací po neziskové organizace, od odborů až po jiné organizace sociální spravedlnosti a od státních nebo federálních vládních agentur až po veřejné instituce.

Magistr řízení lidských zdrojů (MHRM) \ t

Rutgers School of Management and Labor Relations
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť

Prostřednictvím SMLR Master of Human Resource Management (MHRM), získáte klíčové, odborné dovednosti potřebné k tomu, aby se stal organizačním vůdcem.

Profesionální magistr v řízení lidských zdrojů

Rutgers School of Management and Labor Relations
Online forma Denní studium Kombinované 18 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť + 1 více

Program Rutgers Online Professional Master v řízení lidských zdrojů (MHRM) je určen pro profesionály v oblasti lidských zdrojů a manažery / supervizory se čtyřletými zkušenostmi, kteří se snaží zdokonalit svou kariéru ve vedoucích pozicích v oblasti personalistiky nebo managementu.