MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - East Lansing - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - East Lansing

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

East Lansing, Michigan je známý pro jeden z nejlepších univerzit v USA, Michigan State University. Z tohoto důvodu je město v centru okresního převážně tvořen studenty čtvrtí.

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - East Lansing - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - East Lansing Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - East Lansing zde!

1 Výsledky v Administrativa, East Lansing Filter

Magistr ve správě studentských záležitostí

Michigan State University College of Education
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Magisterský studijní program ve správě studentských záležitostí poskytuje široký pohled na systémy vysokoškolského vzdělávání, porozumění ústředním problémům ve správě student ...

Čtěte více