Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Iowa, IA - Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Iowa, IA hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Iowa, IA - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Iowa, IA

Administrativa

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Obyčejně odkazoval se na jako "stát Hawkeye" nebo "srdce Ameriky" dluží své pozici se stát Iowa byla hodnocena jako jeden z nejbezpečnějších míst pro život znovu a znovu. Se třemi hlavními veřejnými vysokými školami a mnoha četných soukromých institucí a vysokých škol, stát může pochlubit tím, že seriózní vzdělávacího systému.

Kombinované magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Iowa, IA - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Iowa, IA Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Iowa, IA zde!

Čtěte více

Magistr Veřejné Správy

Drake University College of Business and Public Administration
Campus forma Kombinované 2 - 5 let September 2018 Spojené státy americké Des Moines

MPA se snaží čelit výzvám úspěšně vést veřejné nebo neziskové organizace v dnešní 's prostředí. [+]

Podrobnosti o programu

Chcete-li úspěšně vést veřejné nebo neziskové organizace v dnešní 's prostředím, musí správci vytvořit vynikající výkonné, veřejný pořádek, a řízení rybolovných zdrojů odborných znalostí. Master of Public Administration (MPA) Program usiluje o řešení těchto problémů.

Můžete přizpůsobit tento program výběrem specializaci rozvíjet dovednosti nejlépe vyhovuje vašim akademické a profesní cíle.

Náš MPA program umožňuje studentům snadno integrovat veřejné správy kurzu se řízení podniku, účetnictví, finance, marketing a informační systémy-kurzy vyučované s veřejným sektorem v mysli. Studenti mají také možnost se zapsat do kurzu jarní cestování, PADM 282, který se blíže podívat na konkrétní politické téma z globálního hlediska. ... [-]


Magistr Veřejné Správy - Quad Cities Programu

Drake University College of Business and Public Administration
Campus forma Kombinované 24 měsíců September 2018 Spojené státy americké Des Moines

Víkend absolvent program určený pro veřejné a neziskové profesionály, které lze dokončit za 24 měsíců v Quad Cities [+]

Víkend absolvent program určený pro veřejné a neziskové profesionály, které lze dokončit za 24 měsíců v Quad Cities V současné době, veřejné a neziskové organizace se očekává, že plnit své poslání služeb tím, že úspěšně partnerství se soukromým sektorem a dalšími veřejnými a neziskové organizace. Manažeři a veřejných neziskových arény musí splňovat i veřejnost? S a podnikatelský sektor? S předpoklady pro účinnost a efektivitu při zachování tradiční veřejné hodnoty, jako je spravedlnost, rovného přístupu ke službám, veřejné odpovědnosti, účasti veřejnosti na rozhodování? Hodnoty naší společnosti není obvykle vyžadují soukromého sektoru. Stupeň Drake University MPA s důrazem na Executive Development účinně řeší tuto novou realitu. Mise pro MPA je vytvořit v rámci veřejného a neziskové profesní schopnost transformovat, olovo a přímé organizací v dynamickém prostředí. Kurzy jsou multidisciplinární charakter, kterým se uznává stále se měnící prostředí veřejného a neziskového sektoru. Unikátní a komplexní víkendu založené na programu Drake MPA byl vyvinut pro profesionály, kteří žijí v Quad Cities. Tato speciální stupeň MPA je nabízen ve spolupráci s Quad Cities Graduate Study Center. Počtu studentů přijatých do Drake MPA dokončí 12 kurzů v rámci 24 měsíců časovém rámci. Každá třída typicky splňuje dva víkendy během šesti až osmi týdnů období poskytující sekvenční formátech vhodných pro pracovní studenta. Třídy se v průběhu tradiční dovolenou a přestávky nesplňují. Tyto kurzy jsou nabízeny postupně umožní hloubkovou zkoumání každého tématu před přechodem na další téma. Tento unikátní formát umožňuje integraci 30 hodin ve své třídě výuky s další webové pomoci. Kurzy jsou vyučovány stejné vysoce ceněné... [-]