MASTERSTUDIES

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Elizabeth City - Zde naleznete magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Elizabeth City

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Magisterské studium Administrativa v Spojené státy americké - Elizabeth City - Veškeré informace o magisterském studiu Administrativa v Spojené státy americké - Elizabeth City Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Elizabeth City zde!

1 Výsledky v Administrativa, Elizabeth City Filter

HLAVNÍ SPRÁVA ŠKOL

Elizabeth City State University ECSU
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Cílem studijního programu MSA je rozvíjet vysoce kvalifikované školní administrátory, kteří jsou informovaní, kompetentní a efektivní s rozhodovací pravomocí.

Čtěte více